A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Гринцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області
с.Гринцеве Сумського району Сумської області

Методична робота

Відповідальна за методичну роботу

заступник директора

з навчально-виховної роботи

 

Шапошник Настасія Юріївна


Методична робота в школі - спеціально організована діяльність педагогічного колективу, що створює умови для підвищення майстерності педагога.

Методична робота спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педагогічного колективу педагогічними знахідками, допомагає молодим учителям переймати майстерність у більш досвідчених колег.

Її функції полягають у визначені системи заходів, спрямованих на досягнення найкращих результатів (планування); у діяльності з удосконалення структури і змісту методичної роботи (організаційна); у регулярному вивченні співвідношення між рівнем компетентності педагогів, що виявляється в узагальненому результаті їх праці, та вимогами суспільства до якості роботи працівників освіти (діагностична); передбаченні знань та умінь, необхідних педагогам у майбутньому (прогностична); виробленні принципово нових положень навчально-виховної роботи, у формуванні, експериментальній перевірці та впровадженні передового досвіду (моделююча); відновленні частково забутих або втрачених учителями знань після закінчення навчального закладу (відновлююча); виправленні недоліків у діяльності педагогів, пов'язаних з використанням застарілих методик (коригуюча); інформуванніпедагогів щодо впровадження досягнень науки, передового досвіду (пропагандистська); налагодженні й підтриманні зворотного зв'язку, в оцінюванні відповідності наслідків методичної роботи завданням та нормативним вимогам (контрольно-інформаційна).

Методична робота покликана стимулювати підвищення наукового рівня вчителів, їх підготовку до засвоєння змісту нових програм і технологій реалізації, досягнень психолого-педагогічних дисциплін і методик викладання, передового педагогічного досвіду.

Дата: від до Скинути

Завершується декада методичних заходів

Протягом тижня педагогічними працівниками школи було продовжено проведення відкритих уроків. Зокрема, колеги відвідали урок математики у 6 класі на тему "Круг. Площа круга", який провів вчитель І кваліфікаційної категорії Войтенко С.Б. Діти навчилися за допомогою математичних формул обчислювати довжину та площу круга, дізналися багато цікавого про число пі. Наступного дня шестикласники та шестикласниці перенеслися зі світу математики до літературної світлиці, де їх гостинно зустріла вчителька І кваліфікаційної категорії, а, заодно, і класна керівниця Тимченко В.І. Під її керівництвом діти намагалися розкрити значення високих моральних цінностей людини в оповіданні В.Винниченка "Федько-халамидник". А от 7 класникам та семикласницям разом зі вчителькою зарубіжної літератури І кваліфікаційної категорії Бятовою Г.Д. пощастило поринути у світ філософських роздумів під час аналізу проблеми духовного випробування людини та її моральної стійкості у вірші Р.Кіплінга "Якщо..." Зрештою, найменшенькі наші учні - першокласниці Нової української школи разом зі своєю молодою вчителькою англійської мови Сухиною А.О. продемонстрували, яким кольоровим є наш довколишній світ та тварини, які його населяють. І, як завжди, весело, цікаво та інтерактивно розмалювали його всіма фарбами веселки, подарувавши всім присутнім на уроці гостям веселий позитивний настрій.

00:11 23.12.2022

"Подорож до бабусі Ведмедика"

У четвер, 8 грудня, продовжила свою роботу творча майстерня педагогічного досвіду нашого закладу. Цього разу секретами своєї майстерності ділилася з гостями вихователька дошкільного підрозділу Ірина НЕСТЕРЕНКО. На розгляд було представлено заняття про натуральний ряд чисел у межах 5 "Подорож до бабусі Ведмедика".

00:09 09.12.2022

Показовий урок у 3 класі НУШ

Своїх НУШенят 3 класу вводить у захопливий світ математики вчителька вищої кваліфікаційної категорії Тетяна ДУБОВИК. І робить це у нетрадиційній формі, з використанням інтерактивних технологій та застосувоючи інструменти формкувального оцінювання. На цих та інших позитивних моментах показового уроку наголошували педагогічні працівники, які завітали до Тетяни Миколаївни на урок

21:22 01.12.2022

Показовий урок у 2 класі НУШ

Методична декада показових уроків продовжилася і в перший день зими. Цього разу двері своєї класної кімнати для гостей відкрили 2-класники НУШ, які, разом зі своєю вчителькою Яною УСЕНКО, запросили гостей на показовий урок з математики

21:03 01.12.2022

Показовий урок у 1 класі НУШ

30 листопада у закладі освіти стартувала методична декада показових уроків. Відкривала захід вчителька вищої категорії Марина ЛОБОДА.

20:51 30.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть, будь ласка, наповнюваність та змістовність роботи сайту школи.

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень