A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гринцівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІII ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Про переведення учнів 5-8 та 10 класів

Дата: 19.06.2018 22:08
Кількість переглядів: 255

 

УКРАЇНА

ГРИНЦІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС:
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ
ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

19.06. 2018 року                             с. Гринцеве                                        №140-ОД

 

Про переведення учнів 5-8 та 10 класів

 

Відповідно до Порядку переведення та учнів (вихованців) загальноосвітнього  навчального закладу (наказ МОН України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369), на підставі рішення педагогічної ради від 29.06.2018 р., протокол № 7

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Видати табелі навчальних досягнень та перевести до наступного класу учнів (додаток).

2. Відповідальному за наповнення сайту школи вчителю заступнику директора Кобцю А.П. розмістити цей наказ на інформаційному ресурсі до 20.06.2018 року.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Додаток на 6  аркушах

 

 

 

Директор НВК                                           О.В. Левченко

З наказом ознайомився                                 А.П. Кобець

 

 

ДОДАТОК

до наказу від 19.06.2018 р.

№ 140-ОД

 

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу (наказ МОН України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за №924/27369) на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання переводяться до наступного класу учні:

 

до 6 класу:

1.

Бороденко Діана Станіславівна

2

Гончар Вікторія Романівна

3

Загребельна Альона вікторівна

4

Куксенко Вікторія Олегівна

5

Сіренко Віталій Віталійович

6

Сіробаба Діана Олександрівна

7

Терновська Юлія Олегівна

8

Тимченко Анастасія Андріївна

 

До 7 класу:

1

Балинський Даніл Андрійович

2

Гриценко максим Сергійович

3

Збержевський Владислав Васильович

4

Пасішник Іван Олексійович

5

Сердюк Денис Володимирович

6

Чміленко Юлія Ігорівна

7

Погорілий Максим Віталійович

 

До 8 класу:

1

Гриценко Володимир Сергійович

2

Грищенко Ірина Русланівна

3

Збержевська Альона Василівна

4

Куксенко Анастасія Олегівна

5

Лисенко Тетяна михайлівна

6

Мяус Дарина Олегівна

7

Сіробаба Вікторія Віталіївна

8

Халепа Артем Олександрович

 

До 9 класу:

1

Кириченко Станіслав Русланович

2

Лисянська Віта Віталіївна

3

Лахтарина Таїсія Михайлівна

4

Михненко Денис Миколайович

5

Тимченко Юрій Вікторович

6

Хомишенко Денис Валентинович

 

До 11 класу:

1

Вакула Настасія Юріївна

2

Ламанов Владислав Сергійович

3

Зелений Олександр Павлович

4

Михненко Євгеній Миколайович

5

Погоріла Альона Олександрівна

6

Сіренко Михайло Анатолійович

7

Тернівська Людмила Валентинівна

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть, будь ласка, наповнюваність та змістовність роботи сайту школи.

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень