A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Гринцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області
с.Гринцеве Сумського району Сумської області

Перспективний план-графік атестації педагогічних працівників на 2024-2030 роки

Дата: 16.01.2024 10:43
Кількість переглядів: 75

                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Гринцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

___________________ Ольга ЛЕВЧЕНКО

_____ ______________ 2024 р.

 

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН-ГРАФІК

АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ГРИНЦІВСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ

на 2024-2030 роки

 

№ з/п

ПІБ педпрацівника

Посада

Дата попередньої атестації

Результат попередньої атестації

РІК ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

1

Левченко О.В.

Директор ЗЗСО, вчитель географії

2023

Вища категорія

Старший вчитель

 

 

 

 

+

+

 

 

2

Бятова Г.Д.

Асистент вчителя

2020

І категорія

 

+

 

 

 

 

+

3

Войтенко С.Б.

Вчитель математики, фізики, астрономії

2020

І категорія

 

+

 

 

 

 

+

4

Дикий В.П.

Вчитель технологій

(вчитель-сумісник)

2019

Вища категорія

Старший вчитель

+

 

 

 

 

+

 

5

Дубовик Т.М.

Вчитель початкових класів

2021

Вища категорія

 

 

+

 

 

 

 

6

Крамаренко О.М.

Вчитель фізичної культури, Захисту України, основ здоров’я

Заступник директора з ВР

2019

 

 

-----------

І категорія

 

 

----------------

+

 

 

 

+

 

 

 

 

+

 

 

 

+

 

7

Лобода М.О.

Вчитель початкових класів

2020

Вища категорія

 

+

 

 

 

 

+

8

Нестеренко І.А.

Вихователь дошкільного підрозділу

2023

ІІ категорія

 

 

 

 

+

 

 

9

Очколас Н.В.

Вчитель біології та хімії

2020

І категорія

 

+

 

 

 

 

+

10

Сухина А.О.

Вчитель англійської мови

2021

11 тарифний розряд

+

 

 

 

 

+

 

11

Тимченко В.І.

Вчитель української мови та літератури

2020

І категорія

 

+

 

 

 

 

+

12

Усенко Я.В.

Вчитель початкових класів

-------

10 тарифний розряд

 

+

 

 

 

 

+

13

Халепа О.І.

Вчитель української мови та літератури

2023

І категорія

 

 

 

 

+

 

 

14

Шапошник Н.Ю.

Асистент вчителя

Заступник директора з НВР

----------

----------

Спеціаліст

 

Закінчує ЗВО

 

 

+

+

 

 

15

Нечухрана Т.І.

Вихователь дошкільного підрозділу (за сумісництвом)

2019

Спеціаліст

+

 

 

 

 

+

 

16

Сєрікова В.Ю.

Асистент вчителя, практичний психолог

-----------

Спеціаліст

 

+

 

 

 

 

+

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть, будь ласка, наповнюваність та змістовність роботи сайту школи.

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень