Конкурс малюнка
Традиційно з нагоди проведення Дня охорони праці в Україні розпочато прийом дитячих малюнків для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Учасниками Конкурсу є учні у трьох вікових групах:
6-10 років,
11-14 років,
та 15-17 років.
Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.
На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.
Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.
Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.
Конкурсні роботи слід подати класним керівникам та класоводам до 20 січня 2020 року.