A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гринцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Дистанційне навчання

У зв'язку карантином в Україні через поширення коронавірусу, Гринцівський НВК переходить на дистанційне навчання. З цією метою, на сайті школи сторено розділ "Дистанційнене навчання", де публікуватимуться завдання з предметів, винесені на самостійне опрацювання. Учні зможуть інформувати педагогів про результати виконання завдань через е-мейл, освітні платформи, у соціальних мережах тощо.

Також через карантин було вирішено відтермінувати зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, літератури та з інших предметів, заплановане на 21 і 28 березня.

Дата: від до Скинути

Лист-роз’яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки України надіслало до регіонів лист-роз’яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (затверджене наказом МОН  від 08 вересня 2020 року № 1115), яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року.

22:18 02.11.2020

Урок про Другу світову війну.

8 травня усі ми відзначали День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. З цієї нагоди у Всеукраїнській школі онлайн для 8-11 класів заплановано урок про Другу світову війну. Початок: 11:15 Викладач: Anton Drobovych, очільник Український інститут національної пам'яті. Він чесно та доступно говоритиме з учнями та глядачами про трагедію Другої світової, а також внесок та втрати України. Ми переконані, що переглянути цей урок буде важливо та цікаво для кожного, тому запрошуємо вас приєднатися до навчання на YouTube МОН. Відео вже заплановано, переглянути його ви можете за посиланням: youtu.be/4pSkGrmbeq4

11:15 12.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть, будь ласка, наповнюваність та змістовність роботи сайту школи.

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень